Рецепти Салати

Салат “Великодній”

салат з яйцями, помідорами та ковбасою

Цей симпатичний і навіть доволі весняний салатик можна готувати як на тарілці, так і в салатниці. А “Великодній” салат, так це тому, що туди дуже гарно ідуть стандартні продукти з великоднього кошика – свячені яйця та ковбаска. Ну, і я його вперше приготувала на цьогорічний Великдень :).

Звісно, цей салат можна готувати коли завгодно – хоч на свята, хоч на звичайний сніданок. Як на мене, доволі приємне поєднання продуктів, вийшло смачно і по-весняному зелено.

весняний салат

Інгредієнти

2 варених яйця
1-2 помідори
пару листків зеленого салату
близько 100 г домашньої ковбаси
майонез за смаком

салат з яйцями, помідорами та домашньою ковбаскою

Варені яйця, помідори та ковбасу ріжемо доволі крупними шматками, викладаємо у салатницю вперемішку з листям салату. Салат рвемо руками, щоб не зім’яти ножем. По ходу процесу або ж у самому кінці – трохи приправте це все діло майонезом. Можна ще трохи присолити.

Якщо робите салат на тарілці, то дуже гарно, якщо тарілку спершу викласти листками зеленого салату, а вже на нього решту продуктів. Зверху – легку майонезну сіточку.

Замість домашньої ковбаси можна використати запечену полядвицю або шинку, або  магазинну ковбасу. Співвідношення продуктів має бути таким, щоб радувало око. Я багато майонезу не давала, щоб салат не був тяжким – вийшло класно, рекомендую :).

Смачного!


2 коментарі

  1. Мирослава

    Дуже класний салатик! Всім рекомендую! Якщо не вживаєте майонезу, можна полити трішки сметанкою з гірчицею і буде також дуже смачно!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *